PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY Víno, vinařství a turistika - HLAVNÍ STRANA PREZENTACE 1 Vinařská oblast Morava Vinařská oblast Čechy
Vinařská turistika
Vinařská oblast Čechy
Vinařská oblast Morava
Česká vína
Moravská vína
Vinařství
Producenti vína
Vinařské stezky
Cech českých vinařů
Svaz moravských vinařů
Vinné sklepy
Vinotéky
Vinárny
Gastronomické speciality
Folklorní akce a festivaly
Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
ČESKÁ REPUBLIKA
Služby pro turisty
Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Turistika
Sport a relaxace
Ubytování
Stravování
Lázeňská zařízení
Přírodní zajímavosti
Chráněná krajinná území
Jeskyně a propasti
Naučné stezky
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Kongresy a konference

Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
Království perníku

Gabriela Kremeňová, Výrobky z levandulové farmy GÁBÍŠEK-WINGS [ Regionální výrobce nebo produkt ]

Gabriela Kremeňová, GÁBÍŠEK-WINGS

Milujete vůni levandule? Paní Gabriele Kremeňové učarovala tak, že si za rodinným domem ve Žlebských Chvalovicích, kde s rodinou žije, založila vyvýšené záhony s touto fialovou rostlinkou.

Voňavé polštářky s potiskem paní Gabrielu doprovázely po trzích už před pár lety. Pak začala mít problémy s potiskem, se zdravím i prací a na chvíli se této „zábavy“ vzdala. Při rekonstrukci domu ji napadla myšlenka přidat další záhony s levandulí dát základ levandulové farmě a zanechat tak odkaz dceři v rodinné firmě. Jak sama říká: „Jsme baby levandulová farmička s cca 100 keříky a hodláme se ještě rozšiřovat.“

Bylinku suší a zpracovává do svých dárkových předmětů, textilních polštářků a voňavých podšálků. Její výrobky mají ještě jednu zvláštnost. Pomocí unikátní technologie přenosu motivu na látku vznikla limitovaná série záběrů přírody Železných hor. Její polštářky plněné vlastní sušenou levandulí zdobí tak např. fotografické záběry hradu Lichnice, řeky Doubrava a dalších přírodních krás v okolí.

Motivy na své výrobky si pomocí počítače graficky zpracovává sama. Na zakázku vám z dodané kvalitní fotografie připraví dárkový polštářek přímo na míru. Svým výrobkům dává potřebnou lásku a mazlivost.

Výrobky z levandulové farmy GÁBÍŠEK-WINGS si nechala paní Gabriela Kremeňová certifikovat v roce 2023.

Zatím se paní Gabriela farmičce a své tvorbě nevěnuje na plný úvazek. Její problémy se zdravím však daly důvod, aby si začala připravovat něco, co ji do budoucna bude nejen bavit a dávat radost, ale i případně živit. S producentkou se můžete osobně setkat na jarmarcích v regionu. Její výrobky najdete i v některých informačních centrech. Můžete ji kontaktovat telefonem, e-mailem nebo je aktivní na facebookových stránkách.

Kontakt

Gabriela Kremeňová
Žlebské Chvalovice 64
538 43 Třemošnice
tel.: 604 458 670
gabisek-wings@seznam.cz

Facebook1-12Telefone-mailtrhy

Gabriela Kremeňová, GÁBÍŠEK-WINGS

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Další objekty v okruhu do

AKTUALIZACE: Lea Turynová (MAS ŽR) org. 127, 24.07.2023 v 08:48 hodin
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®